Новгород-Сіверська
державна гімназія ім. К.Д. Ушинського
Новгород-Сіверський

ГРАФІК заповнення класних журналів

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор державної гімназії

імені К.Д.Ушинського

_______ О.М.Пшеничний

 

Графік заповнення класних журналів вчителями

Новгород-Сіверської державної гімназії імені К.Д.Ушинського  у травні 2020 року

 

Дата

1

2

3-А

3-Б

4-А

4-Б

5-А

5-Б

6-А

6-Б

7-А

7-Б

20.05

8.30-10.00

Рябуха Н.С.

Жук І.О.

Білозор Г.О.

Сивоглаз Н.В.

Силенок В.В.

Дощана Н.Ю.

ТимоховичА.В.

Сердюк Н.М.

Твердохліб І.І..

Ісаченко Н.В .

Коваль Н.І.

Батракова Л.В.

10.00-12.00

Рябуха Н.С.

Жук І.О.

Білозор Г.О.

Сивоглаз Н.В.

Силенок В.В.

Дощана Н.Ю.

ТимоховичА.В.

Сердюк Н.М.

Твердохліб І.І.

Ісаченко Н.В

Коваль Н.І.

Батракова Л.В.

12.00-14.00

 

 

Куниця І.В.

 

Яковенко С.В.

 

Михальова О.І.

Кравченко С.М.

Завадська О.О

Ільєнко Н.В.

Дворська О.В

Логвин В.В.

14.00-16.00

 

 

Куниця І.В.

 

Куниця І.В.

 

Михальова О.І.

Кравченко С.М.

Завадська О.О.

Ільєнко  Н.В.

Дворська О.В.

Логвин В.В.

21.05

8.30-10.00

Куниця І.В.

Рябуха  Н.С.

Дворська О.В.

Дамоцька К.В.

Михальова О.І.

Завадська О.О.

      

Сивоглаз Н.В.

Батракова Л.В.

 

Логвин В.В.

Жук І.О.

10.00-12.00

Куниця І.В.

Рябуха  Н.С.

Дворська О.В.

Дамоцька К.В.

Михальова О.І.

Завадська О.О.

 

Сивоглаз Н.В.

Батракова Л.В.

Тимохович А.В .

Логвин В.В.

Жук І.О.

12.00-14.00

Яковенко С.В.

Тимохович А.В.

Дощана Н.Ю.

Куниця І.В.

Твердохліб І.І..

Дамоцька К.В.

 

Силенок В.В

Коваль Н.І.

ТимоховичА.В

Білозор Г.О.

Жук І.О.

14.00-16.00

 

Тимохович А.В.

Дощана Н.Ю.

Куниця І.В.

Твердохліб І.І..

 

 

Силенок В.В

Коваль Н.І.

 

Білозор Г.О.

 

22.05

8.30-10.00

 

 

 

Коваль Н.І.

Дощана Н.Ю.

Сивоглаз Н.В.

Завадська О.О.

Куниця І.В.

 

Рябуха Н.С.

Білозор Г.О.

Дворська О.В.

10.00-12.00

 

Шкалаберда Н.А.

 

Коваль Н.І.

Дощана Н.Ю.

Сивоглаз Н.В.

Завадська О.О.

Куниця І.В.

 

Рябуха Н.С.

Білозор Г.О.

Дворська О.В.

12.00-14.00

 

 

 

Твердохліб І.І..

Батракова Л.В.

Шкалаберда Н.А.

Жук І.О.

Михальова О.І.

 

Силенок В.В.

Куниця І.В.

Ісаченко Н.В.

14.00-16.00

 

 

 

Твердохліб І.І..

Батракова Л.В.

ІсаченкоН.В.

Шкалаберда Н.А.

Михальова О.І.

 

Силенок В.В.

Куниця І.В.

 

25.05

8.30-10.00

Дворська О.В

 

Сивоглаз Н.В.

Білозор Г.О.

Ковальчук Т.М.

Силенок В.В

 

Чмихун С.А.

Кравченко С.М.

Батракова Л.В.

Шур О.С.

Дощана Н.Ю.

10.00-12.00

Дворська О.В

Чмихун С.А

Сивоглаз Н.В.

Білозор Г.О.

Ковальчук Т.М.

Силенок В.В

 

 

Кравченко С.М.

Батракова Л.В.

Шур О.С.

Дощана Н.Ю.

12.00-14.00

 

Децік С.Ю.

Ковальчук Т.М.

Рябуха Н.С.

Завадська О.О.

Децік С.Ю.

Чмихун С.А

Михальова О.І.

Ільєнко Н.В.

Шур О.С.

 

Твердохліб І.І.

14.00-16.00

 

Децік С.Ю.

Ковальчук Т.М.

Рябуха Н.С.

Завадська О.О.

Децік С.Ю.

 

Михальова О.І.

Ільєнко Н.В.

Шур О.С.

 

Твердохліб І.І.

26.05

8.30-10.00

 

Овчинникова К.Ю.

Батракова Л.В.

Децік С.Ю.

Сивоглаз Н.В.

Дамоцька К.В.

Дощана Н.Ю.

Білозор Г.О.

 

 

Дощана Н.Ю.

Ісаченко Н.В.

10.00-12.00

 

Овчинникова К.Ю.

Батракова Л.В.

Децік С.Ю.

Сивоглаз Н.В.

ІсаченкоН.В.

Дощана Н.Ю.

Білозор Г.О.

 

 

Дощана Н.Ю.

Жук І.О.

12.00-14.00

Твердохліб І.І..

 

 

Завадська О.О.

Децик С.Ю.

Білозор Г.О.

Жук І.О.

Овчинникова К.Ю.

 Силенок В.В.

 

 

Рябуха  Н.С.

14.00-16.00

Твердохліб І.І..

 

 

Завадська О.О.

Децик С.Ю.

Білозор Г.О.

 

Овчинникова К.Ю.

Силенок В.В.

 

 

Рябуха  Н.С.

27.05

8.30-10.00

 

 

 

ІсаченкоН.В.

Кравченко С.М.

 

Сивоглаз Н.В.

 

Зубченко О.А.

Хохльонок В.А.

Чмихун С.А.

Силенок В.В

10.00-12.00

Зубченко О.А.

Зубченко О.А.

 

ІсаченкоН.В.

Кравченко С.М.

Чмихун С.А.

Сивоглаз Н.В.

 

 

Хохльонок В.А.

 

Силенок В.В

12.00-14.00

 

 

Зубченко О.А.

Зубченко О.А.

Чмихун С.А

 

Михальова О.І.

Твердохліб І.І.

 

 

Хохльонок В.А.

Білозор Г.О.

14.00-16.00

 

 

 

 

Зубченко О.А

Зубченко О.А

Михальова О.І.

Твердохліб І.І..

 

 

Хохльонок В.А.

Білозор Г.О.

28.05

8.30-10.00

 

Сивоглаз Н.В.

 

 

Мастипан Л.В.

Мастипан Л.В.

 

 

Білозор Г.

 

Пшеничний О.М.

Хохльонок В.А.

10.00-12.00

 

Сивоглаз Н.В.

Мастипан Л.В.

Мастипан Л.В.

 

 

 

 

Білозор Г.

 

Пшеничний О.М.

Хохльонок В.А.

12.00-14.00

Мастипан Л.В.

Мастипан Л.В.

 

 

 

 

 

 

Хохльонок В.А.

 

Пшеничний О.М.

 

14.00-16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Хохльонок В.А.

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи                                                                Т.М.Ковальчук